Pracownik Magazynu odzieżowego- lekka praca blisko domu!

Oferty pracy w Swarzędzu
Kontakt:

28 lis 2018, 14:18

Życie osobiste a praca - myślisz, że można to pogodzić ?
U nas jak najbardziej Tak! Pracuj w systemie zmianowym i ciesz się wolnym czasem, który możesz spędzić z rodziną i znajomymi.

Aplikuj do magazynu odzieżowego pod Poznaniem i umil swój czas pracy. Darmowa, ciepła herbatka na pewno Ci w tym pomoże.
Nie wiesz jak do nas dojechać ? Nie martw się – oferujemy DARMOWY dojazd.

Miejsce pracy: Gądki koło Poznania

Masz jeszcze jakieś pytania ? Chciałbyś się jeszcze czegoś dowiedzieć ? - skontaktuj się z nami pod numerem 785-102-806 lub napisz sms o treści „PRACA” – na pewno oddzwonimy

Oferujemy:
- stawkę15,50 zł brutto/h, a także możliwość uzyskania premii frekwencyjnej i wydajnościowej nawet do 300 zł miesięcznie,
- lekką pracę bez dźwigania
- darmowy transport
- darmowe ciepłe i zimne napoje
- opiekę Team Leadera przez 8 h w miejscu pracy i miła atmosferę pracy
- Randstad PLUS – opieka medyczna, karta sportowa w korzystnej cenie, vouchery i zniżki do sklepów, restauracji – dbamy o naszych pracowników również po pracy

Zadania:
- kontrolowanie jakości odzieży ze zwrotów,
- składanie, pakowanie i metkowanie odzieży,
- kompletowanie zamówień,
- dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekujemy:
- chęci i zaangażowania do pracy- nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy,
- uśmiechu na co dzień
- gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14:15/ 14:15-22:30/ 22:15-6:15) lub pracy na elastycznym grafiku