Elektromonter Szaf Sterowniczych

Oferty pracy w Jarocinie
Kontakt:

29 lis 2018, 19:36

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Za naszym pośrednictwem w 2017 roku pracę znalazło 30 000 osób w całej Polsce. Oferujemy pracę dorywczą, tymczasową i stałą. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl, dzięki któremu zapiszesz się na krótkoterminowe zlecenie bez wychodzenia z domu. W Job Impulse każdy znajdzie pracę dla siebie. Pracuj z nami i bądź, kim chcesz!

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Monter Szaf Sterowniczych - Elektromonter
Numer ref.: E/Poznań/102018/JB

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Nasza oferta:

- praca w pełnym wymiarze godzin od pon - pt na dwie zmiany (6-14, 14-22)
- przejrzysta ścieżka rozwoju oraz 3-miesięczne szkolenie wstępne
- współpraca oparta o umowę o pracę - zawarta bezpośrednio z naszym klientem
- wynagrodzenie podstawowe + premie uznaniowe i roczne
- pakiet benefitów, kursy językowe, szkolenia, bony świąteczne, multisport, opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, co dzień świeże owoce.

Zakres obowiązków:

- instalacja elektryczna maszyn, zespołów i agregatów
- łączenie szaf sterowniczych
- instalacja maszyn i systemów zgodnie ze schematem elektrycznym i listą części

Nasze oczekiwania:

- różnorodne doświadczenie w pracy w zakresie elektryki
- wykształcenie techniczne/elektryczne
- umiejętność podstawowej analizy schematów elektrycznych
- umiejętność posługiwania się narzędziami i przyrządami warsztatowymi
- mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kV – Eksploatacja

Telefon; 507 440 475