Operator wózka widłowego

Oferty pracy w Wągrowcu
Kontakt:

29 lis 2018, 19:51

Firma Inline Poland poszukuje pracownika na Zastępca Brygadzisty
Miejsce pracy: Murowana Goślina

Zadania:
• Wspieranie Brygadzisty w codziennej realizacji zadań
• Zastępowanie Brygadzisty – w tym organizacja pracy na zmianie
• Sprawdzanie poprawności wysyłek po kompletacji, kompletacja, rozładunek, załadunek,
• Obsługa skanera i wózka widłowego,

Oczekiwania:
• Otwartość i chęć do pracy,
• Uprawnienia na wózek widłowy,
• Wysoka kultura osobista,
• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (sporadycznie w weekendy)

Oferujemy:
• Pracę w najlepszym zespole magazynierów,
• Możliwość stałego zatrudnienia,
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
• Dowóz pracowników z Poznania

Osoby zainteresowane proszone są kontakt pod numer 692-477-434