Pracownik ochrony / Detektyw - Koło

Oferty pracy w Kole
Kontakt:

01 gru 2018, 03:48

Firma KONSALNET zatrudniająca 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 500 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień - m. in. ISO, AQAP, APC, BVQ, tytuły Solidna Firma, Solidny Partner.
Zapewniamy ochronę fizyczną ponad 3.700 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla ok. 64.000 tysięcy obiektów stacjonarnych i 11.000 pojazdów. Wśród naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe.

ZADANIA:

• wykonywanie zadań ochrony fizycznej
• dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
• realizacja procedur ochrony
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy

WYMAGANIA:

• wysoka kultura osobista
• pewność siebie, opanowanie
• sprawna obsługa komputera
• inicjatywa w działaniu
• dyspozycyjność
• mile widziane Prawo jazdy

OFERUJEMY:

• atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa i premia) od 12,00 netto /godz.
• osobom bez doświadczenia zapewniamy przeszkolenie, wdrożenie w system ochrony
• elastyczny czas pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb
• terminowe wypłaty

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o kontakt pod nr tel. 691954701