Utrzymanie Klienta - Praca dla Studenta

Oferty pracy w Częstochowie
Kontakt:

14 gru 2018, 17:41

Jako największe Call Center w Polsce przygotujemy Cię do rozpoczęcia Twojej kariery zawodowej!

Twoje zadania:
• kontakt z obecnymi Klientami w celu przedłużenia umowy
• udzielanie kompleksowych odpowiedzi na zapytania Klientów
• dbałość o pozytywną komunikację z Klientami

Nasze Wymagania:
• biegła znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie
• dyspozycyjność min. 110 RBH/MC
• zaangażowanie i pozytywne podejście do realizacji zadań
Oferujemy:
• wynagrodzenie 2 razy w miesiącu
• elastyczny grafik, sam ustalasz swój grafik, tak aby dopasować go do innych zajęć
• profesjonalny pakiet wdrożeniowy, który odpowiednio przygotuje Cię do podjęcia z nami współpracy
• pracę w samym centrum Częstochowy
• rabaty do sklepów i na usługi, świeże owoce, konkursy, piłkarzyki, gry ps3 itp.
• możliwość pracy ze znajomymi - przyjdźcie do nas razem i polecajcie kolejne osoby!
Naszym Współpracownikom zapewniamy STAŻOWE oraz DOFINANSOWUJEMY dojazd do pracy!

Telefon: 34 399 19 01