Oferta świąteczna Holandia - wyjazd już 18.12.2018

Oferty pracy w Częstochowie
Kontakt:

14 gru 2018, 17:45

Agencja pośrednictwa pracy Axidus International Sp. z o.o. (certyfikat nr 8517) poszukuje dla holenderskiego klienta pracowników na okres około pięciu tygodni (z możliwością dłuższej współpracy). Wyjazd już 18 grudnia (powrót 19 stycznia).

Zapewniamy darmowe zakwaterowanie na czas trwania oferty!

Stanowisko pracy:

Pracownik produkcji

(miejsce pracy: okolice Rotterdamu, Holandia)

Zakres obowiązków: ogólne prace produkcyjne (m.in. pakowanie, sortowanie, segregacja, kontrola jakości owoców, warzyw, kapsułek z kawą, cebulek kwiatowych, bukietów, stroików, słodyczy, zabawek; proste prace magazynowe)

NASZE WYMAGANIA:

- elastyczność i motywacja do pracy

- dyspozycyjność na okres minimum 5 tygodni również w okresie Świąt i Nowego Roku

- nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego

OFERUJEMY:

- stawkę podstawową w granicach 10 euro/h brutto plus dodatki zmianowe (125% i 150%)

- przewidywane tygodniowe zarobki 300-500 euro netto w zależności od liczby godzin pracy

- wypłaty regulowane tygodniowo

- darmowe zakwaterowanie z Internetem (zwrot kosztów zakwaterowania po zakończeniu umowy – do 380 euro za 4 tygodnie pobytu)

- ubezpieczenie i dojazd do pracy

- opiekę polskich konsultantów i koordynatorów

- zorganizowany transport z Polski do Holandii

- paczki świąteczne od pracodawcy

- możliwość wyjazdu również dla par i grup znajomych

Telefon: 797 401 094