Specjalista ds. Obsługi Klienta - TAURON (Infolinia wychodząca)

Oferty pracy w Sosnowcu
Kontakt:

14 gru 2018, 18:32

Jeżeli chcesz pracować dla jednego z największych dostawców energii elektrycznej w kraju – TAURON Polska Energia S.A - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Specjalista ds. Obsługi Klienta - projekt TAURON
(telefoniczna obsługa połączeń w ruchu wychodzącym)
Miejsce pracy: Sosnowiec (Niwka)

Zakres obowiązków:
• telefoniczna obsługa Klienta zgodnie z najwyższymi standardami,
• sprzedaż usług oraz produktów koncernu energetycznego,
• budowanie oraz podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami,
• determinacja w realizacji indywidualnych celów sprzedażowych.

Od kandydatów oczekujemy:
• umiejętności swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych,
• motywacji do pracy oraz samodzielności i konsekwencji w działaniu,
• doświadczenia w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta – mile widziane,
• dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00–18:00 (II zmiany 8:00-16:00 oraz 10:00-18:00) + do uzgodnienia dwie soboty.

W zamian oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę + system motywacyjny,
• zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
• wsparcie potrzebne do osiągnięcia sukcesu - profesjonalny cykl szkoleń wspomagających rozwój zawodowy i osobisty,
• pracę w zgranym i przyjaznym zespole.

Telefon: 509-362-255