REKRUTACJA 2019 praca na produkcji

Oferty pracy w Rudzie Śląskiej
Kontakt:

16 gru 2018, 19:50

Może by tak na Nowy Rok - nowa, dobrze płatna praca? Praca, w której na start dostaniesz super stawkę, a do tego wysoką premię? To jest właśnie TA IDEALNA oferta: praca na produkcji w Rudzie Śląskiej.

Świetny dojazd z różnych dzielnic Rudy Śląskiej (np. autobus linii 147), Bytomia (autobus linii 146, 118) oraz innych miejscowości.

Nie czekaj: dzwoń lub pisz sms o treści: 2019 na numer 607 407 508 .

oferujemy

- stawkę na start 16zł brutto za godzinę,
- premię, która zależy tylko od chodzenia do pracy: 520 zł brutto miesięcznie,
- możliwość szybkiego zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę,
- wzrost wynagrodzenia przy przejęciu przez pracodawcę: 17 zł brutto za h + premie,
- umowę o pracę tymczasową: opłacone składki i płatny urlop,
- zatrudnienie od 2.01.2019,
- pracę na dwóch stanowiskach do wyboru: operator pras lub operator maszyn,
- pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa.

zadania

- praca do wyboru na dwóch działach: obróbka termiczna lub mechaniczna aluminium:
- obsługa maszyn produkcyjnych:
- nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn,
- dbanie o porządek na swoim miejscu pracy,
- przestrzeganie przepisów BHP.

oczekujemy

- chęci do pracy,
- cierpliwości,
- dyspozycyjności,
- motywacji do pracy,
- w przypadku chęci pracy na dziale obróbki mechanicznej mile widziane wykształcenie zawodowe lub doświadczenie przy obsłudze maszyn.