Blacharz samochodowy

Oferty pracy w Rudzie Śląskiej
Kontakt:

16 gru 2018, 19:54

Grupa Kapitałowa DBK, lider sprzedaży pojazdów ciężarowych oraz sieci serwisów na terenie całego kraju, poszukuje kandydatów na stanowisko:

BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Praca w autoryzowanym serwisie samochodów ciężarowych marki DAF, IVECO

Opis stanowiska:

Przygotowywanie pojazdów do naprawy
Demontaż i montaż części karoserii
Wykonanie napraw blacharskich, uszkodzeń nadwozi pojazdów, naczep, autobusów
Współpraca z działem serwisu i części
Kontrola jakości wykonanych prac w trakcie naprawy

Od kandydata oczekujemy:

doświadczenia w naprawach blacharskich
znajomości technologii napraw powypadkowych
dobrej organizacji pracy własnej
znajomości urządzeń diagnostycznych i naprawczych
zaangażowania i chęci rozwoju zawodowego

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Umowa o pracę i atrakcyjne warunki finansowe
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Pracę w zgranym zespole, koleżeńską atmosferę
Dobre zaplecze techniczne, dostęp do fachowej wiedzy
Ciekawą pracę w autoryzowanym wielomarkowym serwisie

Telefon: 734 408 712