Darmowy dowóz Ruda Śl, Bytom i okolice. Praca na produkcji w Tychach!

Oferty pracy w Rudzie Śląskiej
Kontakt:

16 gru 2018, 19:59

Firma Work & People Sp. z o.o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) i od powstania w 2007 roku wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych i krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej.

Branża automotive poszukujemy pracowników na stanowiska: OPERATOR PRODUKCJI, OPERATOR LINII AUTOMATYCZNEJ- MONTER lub MAGAZYNIER

Miejsce pracy: tereny przemysłowe w TYCHACH

Obowiązki:
- obsługa maszyn,
- montaż zagłówków, podłokietników itp,
- szlifowanie pianek,
- wstępna kontrola jakości wytwarzanych elementów;

Wymagania:
- zdolności manualne,
- zaangażowanie i chęć do pracy,
- umiejętność pracy w zespole,
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
- doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane,

Oferujemy:
-darmowy dowóz Bytom, Ruda Śląska, Świętochłowice, Zabrze
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premie ( absencyjna, wakacyjna, świąteczna, uznaniowa; dodatek nocny); sobota 100% niedziela 200% (weekendy dodatkowo, dla chętnych osób!)
- bogaty pakiet socjalny (możliwość korzystania z programu BENEFIT Multisport oraz przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU)
- bezpieczne warunki pracy
- możliwość podjęcia współpracy na stałe,
- DOFINANSOWANIE DO POSIŁKÓW NA STOŁÓWCE

Telefon: 570 253 539