Elektryk / Elektromonter – Szwajcaria

Oferty pracy w innych krajach
Awatar użytkownika
kalista0
Posty: 102
Rejestracja: 19 cze 2012, 23:21

30 lip 2012, 12:11

Opis stanowiska:

Do zadań kandydata należeć będzie zakładanie instalacji elektrycznych na dużych obiektach przemysłowych.

Wynagrodzenie:

atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do doświadczenia – między 30-34 CHF/h brutto (najlepsze stawki w Europie)

Wymagania:

znajomość języka niemieckiego (rozmowa rekrutacyjna w j. niemieckim),
wykształcenie kierunkowe: elektryk, elektromonter,
doświadczenie zawodowe,
własny samochód i prawo jazdy (warunek konieczny)

Zapewniamy:

umowę o pracę na warunkach szwajcarskich i opiekę podczas trwania kontraktu,
podpisanie w Polsce, przed wyjazdem, umowy pośrednictwa pracy, w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia,
zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (na koszt pracownika, ok. 600 - 700 CHF miesięcznie)

Dokumenty:

Prosimy o przesyłanie CV tylko w języku niemieckim na adres: pczerkaska@lsj.pl, w tytule wiadomości należy podać: imię i nazwisko – elektryk / elektromonter – Szwajcaria
LSJ AGENCJA PRACY
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
licencja 4440