Opiekunka do małżeństwa NIEMCY/ okolice Karlsruhe

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
winckler
Posty: 71
Rejestracja: 20 maja 2012, 11:10

20 lis 2012, 11:38

OPIEKUNKA OS. STARSZYCH Z KOMUNIKATYWNYM NIEMIECKIM

Miejsce pracy: Niemcy,okolice Karlsruhe
Rozpoczęcie pracy: 13.12.2012
Nr ref.: 168/2012
Poszukujemy opiekunki do 85 letniego Pana oraz jego żony. Oboje cierpią na nowotwór potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach,Pan cierpi również na inkontynencję. W domu mieszka córka, która wspiera opiekunkę w pracy.

OBOWIĄZKI:

Zabiegi pielęgnacyjne
Robienie drobnych zakupów,
Wyjazdy do lekarzy,
Drobne prace domowe i ogrodowe,
Przygotowywanie posiłków i prowadzenie domu.

WYMAGANIA:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w Niemczech,
Mile widziane referencje,
Opiekunka musi być niepaląca!

OFERUJEMY:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie,
- Zapewnienie legalnego zatrudnienia,
- Zwrot kosztów podróży.
- Możliwość pracy na zmianę w systemie 2+1 lub 3+1

Osoby zainteresowane są proszone o pilny kontakt, przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy: info@winckler.pl z dopiskiem Opiekunka lub kontakt telefoniczny pod numerem (0) 12 3070545.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia – wpis pod numerem 7979.