Elektromonter/Elektryk – Szwajcaria SPOTKANIE REKRUTACYJNE

Oferty pracy w innych krajach
Awatar użytkownika
kalista0
Posty: 102
Rejestracja: 19 cze 2012, 23:21

15 lut 2013, 12:59

Elektromonter/Elektryk – Szwajcaria
SPOTKANIE REKRUTACYJNE Z PRACODAWCĄ ODBĘDZIE SIĘ 22 i 23 lutego w Szczecinie
Opis stanowiska:
Do zadań kandydata należeć będzie zakładanie instalacji elektrycznych na dużych obiektach przemysłowych oraz budowlanych.
Wynagrodzenie:
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia – między 30-34 CHF/h brutto.
Wymagania:
• dobra znajomość języka niemieckiego (rozmowa rekrutacyjna w j. niemieckim),
• wykształcenie kierunkowe: elektryk, elektromonter,
• doświadczenie zawodowe,
• prawo jazdy i własny samochód – mile widziane.
Zapewniamy:
• umowę o pracę na warunkach szwajcarskich oraz opiekę podczas trwania kontraktu,
• zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (na koszt pracownika, ok. 600 - 700 CHF miesięcznie).
Dokumenty:
Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim i polskim, w tytule wiadomości wpisując „Elektryk – Szwajcaria – imię i nazwisko” na adres pczerkaska@lsj.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
J AGENCJA PRACY
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
licencja 4440