Czy ktoś z was pracował jako Trader?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
holik
Posty: 45
Rejestracja: 26 lis 2009, 09:21

06 lip 2012, 13:31

Szukam osób, które mają już doświadczenia w tym zakresie.
Ile zarabiacie, jak długo na to czekaliście i czy faktycznie można z tego żyć?
Awatar użytkownika
Skarbek
Posty: 45
Rejestracja: 28 kwie 2010, 15:01

12 lip 2012, 20:15

Dopiero od kilku tygodni jestem Traderem. Przeszedłem przez okres próbny, a teraz już inwestuję na poważnie. W pierwszym miesiącu zarobiłem ponad 2 tysiące dolarów – jestem zadowolony. Ale czekam na więcej – poznałem już osobiście osoby, które więcej wyciągają jednego dnia. To na poważnie jest możliwe.
Awatar użytkownika
holik
Posty: 45
Rejestracja: 26 lis 2009, 09:21

16 lip 2012, 13:20

No fajnie - zarobiłeś 2 tysiące dolarów, ale to było trudne?
Te szkolenia dla traderów - są wymagające?
Nie rozumiem tylko idea - szkolą za darmo, dają kasę i uczą jak zarabiać. Po co?
Awatar użytkownika
Skarbek
Posty: 45
Rejestracja: 28 kwie 2010, 15:01

17 lip 2012, 22:06

Szkolenia są wymagające - wymagają od ciebie przede wszystkim uwagi. Bez niej niczego się nie nauczysz. Szkolą popołudniami. Jest to darmowe. Trzeba notować, powtarzać, analizować. To raczej zabawa dla osób inteligentnych i z odpowiednim podejściem.
Awatar użytkownika
Skarbek
Posty: 45
Rejestracja: 28 kwie 2010, 15:01

19 lip 2012, 20:49

Nie rozumiem cię do końca kolego, ale pytaj u źródła – tak będzie optymalnie. Mnie traktuj jako źródło forumowe. Jeśli cokolwiek napisanego przeze mnie nie zgadzało się z prawdą, to napisz proszę o tym tutaj.
Awatar użytkownika
holik
Posty: 45
Rejestracja: 26 lis 2009, 09:21

20 lip 2012, 13:15

Zapisuję się do Maximus Trading. Gościu przy telefonie - świetny. Wszystko wytłumaczył. Sory, ale po prostu wolę pytać u źródła, a nie później żałować decyzji. Będę przechodził przez szkolenia. Liczę, że to jest to, czego od dawna szukałem.
Awatar użytkownika
holik
Posty: 45
Rejestracja: 26 lis 2009, 09:21

06 lis 2012, 14:18

Witajcie po czasie. Przeszedłem przez okres próbny. Jestem traderem. Czy zarobienie tych 2 tysięcy dolców było trudne? Niby nie, ale włożyłem w to mnóstwo pracy. Siedziałem, czytałem, analizowałem przez całe wieczory, ale przynajmniej nadszedł efekt oczekiwany. Mam dokładnie to, czego chciałem.
Awatar użytkownika
holik
Posty: 45
Rejestracja: 26 lis 2009, 09:21

26 lut 2013, 13:49

Jestem w Maximus Trading już 2 miesiące - w skrócie... Okres próbny nie jest trudny, wystarczy się poświęcić, mieć trochę czuja i bez większych problemów te pieniądze zarobicie. Później sumy dzienne i na transakcje są powiększane. zaczynają pojawiać się większe pieniądze. Realnie liczę, że dobrą kasę zacznę zarabiać za kilka tygodni - póki co, idzie mi całkiem nieźle.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa