Praca dla pań/ zdalna /cała Polska

Zarabianie w internecie, copywriting, oferty pracy przez internet
Awatar użytkownika
tsbiuro
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2013, 12:43

02 sie 2013, 10:46

Wymagania:
- ukończona szkoła średnia
- umiejętność planowania samodzielnej pracy
- znajomość języka angielskiego (komunikatywnie)

Obowiązki:
- obsługa klienta według standardów firmy
- wykonywanie prac biurowych (opisywanie na wiadomości/e-maile)

Oferujemy:
- elastyczne godziny pracy
- możliwość dostosowania pracy do np. zajęć na uczelni
- pracę w młodym zespole
- szkolenia

Opis dodatkowy:
Praca biurowa – odpisywanie na zagranicznych video-komunikatorach.
Osoby zainteresowane, proszę o wysłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy: tsbiuro.cam@gmail.com
Skontaktuję się jedynie z wybranymi kandydatami!!