Manager Pijalni Czekolady (Austria)

Praca w Austrii, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

15 paź 2018, 00:51

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią firmy Ramsdal Plus Job z główną siedzibą w Danii. Prowadzimy rekrutację pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla.

Aktualnie dla swojego klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko Managera Pijalni Czekolady do pracy w Austrii.

Miejsce pracy: Krems an der Donau, Austria

Wynagrodzenie: 12 000 – 15 000zł/brutto

Obowiązki:

- zarządzanie punktem handlu detalicznego z produktami czekoladowymi (ok. 120m2)

- zarządzanie zintegrowaną częścią gastronomiczną obiektu

- zarządzanie różnorodnym zespołem

- zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta

- kreowanie aktywności sprzedażowej, zapewniającej realizację celów finansowych

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku, np. w lokalu gastronomicznym, hotelu itp. (warunek konieczny)

- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)

- mile widziane wykształcenie ekonomiczne

- bardzo dobra organizacja pracy

- umiejętność zarządzania kilkuosobowym zespołem

- ekonomiczne podejście do biznesu

- prawo jazdy kat. B (własny samochód będzie dodatkowym atutem)

- zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

- zatrudnienie na pełen etat w oparciu o austriacką umowę o pracę

- szkolenie przygotowujące do pracy (w Polsce)

- elastyczne godziny pracy

- zapewniamy zakwaterowanie

- ubezpieczenie zdrowotne

Jeśli czujesz, że to oferta jest dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio, wysyłając swoje CV na adres sas(małpa)plusjob.pl lub zadzwoń: +48 795 997 984.

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy.

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie plusjob.pl.”