Hydraulików z doświadczeniem Belgia 18 euro/h

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Belgii. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

15 paź 2018, 11:17

Jesteśmy firmą budowlaną z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu prac na terenie Belgii oraz Polski.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Hydraulik

Miejsce pracy: Bruksela

Zakres obowiązków:
- instalowanie, regulowanie i naprawienie instalacji sanitarnych i centralnego ogrzewania
- instalowanie rur PE oraz stalowych rur gazowych

- biały montaż

Wymagania:
- znajomość oraz doświadczenie na ww. stanowisku
- komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego (przynajmniej jedna osoba)
- posiadanie własnej działalności

Oferujemy:
- wynagrodzenie 18 euro/godz.
- współpracę długofalową
- zakwaterowanie - koszt po stronie pracownika

Podejmiemy współpracę z 2 osobami.

+48 690 909 440