Pracownik załadunku i rozładunku towarów w magazynie RTV/AGD

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Holandii. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

15 paź 2018, 02:10

Pracownik załadunku i rozładunku towarów w magazynie RTV / AGD (bez języka)

Miejsce pracy: Breda (Holandia)
Opis stanowiska:
załadunek oraz rozładunek
sortowanie elektroniki
kontrola jakości produktów (np. kwalifikację ich jako uszkodzone itp.)
Wymagania:
mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
gotowość do pracy na zmianie nocnej
świadomość do pracy fizycznej
Oferujemy:
atrakcyjną stawkę godzinową 11,37 €(stawka podstawowa 9,72 EUR/h brutto + dodatek zmianowy 17% do każdej godziny)
dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,92% dochodów brutto - naliczane od godz. podstawowych
stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
Wszystkim Kandydatom dziękujemy za przesłane aplikacje.

Kontakt:
E&A Agencja zatrudnienia (nr KRAZ 385)
Białystok tel. 48 85 733 91 80
Opole tel. 77 451 38 60
Racibórz tel. 32 414 99 61
Radom tel. 48 377 73 00
Olesno tel. 34 350 41 65
Rzeszów tel. 17 787 61 40
Olsztyn tel. 89 722 94 40
Gliwice tel. 32 231 27 36
Koszalin tel. 94 721 42 35
Toruń tel. 56 477 12 40
eena.pl