SZKUTNIK Monter / -Spawacz / -Szlifierz. Holandia 2500 EUR

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Holandii. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

15 paź 2018, 00:39

Szkutnik -Monter / -Spawacz / -Szlifierz

Praca dla 4 osób (brygada) przy modernizacji (przebudowy) luksusowych jachtów i statków morskich.

Poszukujemy osoby z doświadczeniem szkutnika - montera, szkutnika - spawacza, szkutnika - szlifierza lub szkutnika - konstruktora, do pracy przy renowacji i przebudowach luksusowych jachtów morskich. Praca z możliwym zakwaterowaniem w Goes, Holandii. Zatrudnienie na stałe przewiduje również delegacje do Dubaju, Hiszpanii i USA.

Zakres obowiązków:

- montaż urządzeń oraz osprzętów na jachtach motorowodnych

- montowanie elementów konstrukcyjnych oraz wyposażenia

- posługiwanie się dokumentacją techniczną

Wymagania:

- dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej

- mile widziane certyfikaty i wykształcenie w zawodach: spawacz, monter, szlifierz lub posiadanie umiejętności w wymienionych dziedzinach

- sprawność manualna

- komunikatywna znajomość języka angielskiego (przynajmniej dla 2 z 4 osób)

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej renomie

- interesującą pracę przy tworzeniu produktów na najwyższym światowym poziomie

- umowę o pracę od pierwszego dnia

- atrakcyjne warunki finansowe

- możliwość zorganizowania zakwaterowania i codzienne dojazdy do pracy

- pomoc w uzyskaniu numeru SoFi/BSN oraz holenderskiego konta bankowego

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

HM Serwis Group, nr licencji 15326

ul. Bogusława X 1/13, 70-440 Szczecin

+48 509 824 843
+48 91 4840 754