Zbrojarz / Betoniarz w Holandii

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Holandii. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

15 paź 2018, 00:40

Techmen Industries jest polską firmą działającą międzynarodowo, specjalizującą się w rekrutacji i zatrudnianiu pracowników branży przemysłowej, technicznej, produkcji, logistyki. Jesteśmy skoncentrowani na prawidłowym dopasowaniu pracownika do oferty pracy, mamy wiele projektów w Polsce, Holandii i Belgii.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:
BETONIARZ

Miejsce pracy: Belgia

Obowiązki:

- Prace związane z w/w stanowiskiem
- Składanie form do produkcji prefabrykatów
- Wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu
- Obsługa oraz eksploatacja maszyn

Wymagania:
- Doświadczenie
- Znajomość j. angielskiego (mile widziane)
- BSN i VCA (mile widziane)
- uprawnienia na suwnicę

Oferujemy:
- Holenderska umowa
- Zakwaterowanie i transport do pracy
- Tygodniowy system wypłat
- Współpraca długoterminowa
- Wynagrodzenie 13€/h

Zapraszamy do kontaktu poprzez:
portal OLX,
lub kontakt telefoniczny : +48728904422

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Techmen Industries Sp. z o.o.”