Opiekunka/ opiekun osób starszych Irlandia

Praca w Irlandii, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

15 paź 2018, 00:56

Jeśli praca z ludźmi i niesienie im pomocy sprawia Ci satysfakcję oraz potrafisz łatwo nawiązywać relację z innymi, a także znasz angielski w stopniu komunikatywnym, praca jako opiekun/ka może być właściwą ścieżką dla Ciebie.

oferujemy

- irlandzką umowę o pracę na pełen etat - 40 godzin ( z możliwością nadgodzin)
- wynagrodzenie od 10 euro za godzinę
- zapewnione opłacone szkolenie z zakresu podstawowej opieki medycznej
- zagwarantowane zakwaterowanie przez okres pierwszych 2 tygodni, następnie pomoc przy znalezieniu docelowego zakwaterowania
- opłacony przelot do Irlandii
- pomoc przy dopełnianiu formalności

zadania

- pomoc osobom starszym lub chorym, którzy mają problemy z wykonywaniem codziennych czynności
- pomoc w zakresie podstawowych potrzeb tj.: przygotowywanie posiłków, ubieranie, sprzątanie, robienie zakupów,
- dbanie o odpowiednią kondycję podopiecznych (zakres obowiązków każdorazowo zależy od sytuacji i potrzeb podopiecznego)

oczekujemy

- wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku
- empatii, cierpliwości, zaangażowania i poczucia humoru
- umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny)
- gotowości do pracy w Irlandii przez okres min. 6 miesięcy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
605 124 649