Spawacz MAG / Ślusarz - Irlandia

Praca w Irlandii, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

15 paź 2018, 01:09

Region wykonywanej pracy: Okolice Dublina (Irlandia)
Nr referencyjny: jobs.pl
Obowiązki:

Spawanie naczep do samochodów ciężarowych,
Prace monterskie i ślusarskie,
Praca na podstawie rysunków.
Wymagania:

Doświadczenie w pracy jako spawacz / ślusarz,
Mile widziana znajomość języka angielskiego,
Umiejętność czytania rysunku technicznego,
Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.
Oferujemy:

Pracę od zaraz na dłuższy okres czasu,
Lepiej płatne nadgodziny,
Zatrudnienie na warunkach irlandzkich (kontrakt podpisywany przed wyjazdem z Polski),
Tanie zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
Pomoc w załatwieniu formalności.
Aplikacje prosimy wysyłać przez formularz lub na maila spawacz@jobs.pl