ELEKTRYK / MONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

15 paź 2018, 10:33

Miejsce pracy: Monachium (Niemcy)

Opis stanowiska:
wykonywanie nowych instalacji elektrycznych,
rozkład i instalacja tras kablowych,
montaż kabli,
podłączanie włączników i gniazdek
Wymagania:
udokumentowane wykształcenie i doświadczenie na w/w stanowisku
doświadczenie pracy w Niemczech,
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) - dla nie znających języka dosyłamy materiały do nauki
aktualne uprawnienia SEP
gotowość wyjazdu do Niemiec
punktualność i sumienność
dyspozycyjność
własny samochód mile widziany
Oferujemy:
ATRAKCYJNE STAWKI (brutto) godzinowe plus DIETY (netto) za każdy przepracowany dzień
DODATKI świąteczne i urlopowe
Punktualne wynagrodzenie
Możliwość pobierania tygodniowych ZALICZEK
Umowę (w języku polskim) na czas nieokreślony,na warunkach niemieckich
UBEZPIECZENIE społeczne i zdrowotne
Pomoc przy zgłoszeniu do niemieckiej kasy chorych
Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym
opiekę polskojęzycznego konsultanta
pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania
Wymagane dokumenty:
świadectwo ukończenia szkoły,
co najmniej jedno świadectwo pracy na stanowisku Elektryk,
kwalifikacje SEP

Prosimy o kontakt pod numerem tel. 0049-341 22 45 88 30 lub mailowo

Rekrutację prowadzą dla Państwa w j.polskim Pani Łuczak i Pani Kowalik

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Pozdrawiamy

Sepona Team