Elektryk zakadowy / Elektryk Przemyslowy

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

15 paź 2018, 10:31

Numer referencyjny: jobs.pl/jobs.pl
Miejsce pracy: Ingolstadt (Niemcy)
Obowiązki:
instalacja nowych oraz konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych
diagnozowanie/przegląd techniczny i naprawa usterek maszyn związanych z układem elektrycznym
zakładanie nowych instalacji elektrycznych
wykonywanie tras kablowych
dokonywanie pomiarów elektrycznych

Wymagania:
doświadczenia w zawodzie elektryka przemysłowego
wykształcenie zawodowe lub techniczne kierunkowe
uprawnienia SEP
umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych
komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
Długofalowe zatrudnienie,
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
Zatrudnienie na niemieckich warunkach,
Dobre warunki mieszkaniowe,
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów w języku polskim lub niemieckim.

Praca dla osób z znajomością języka niemieckiego!!!

Więcej informacji pod tel.: +49 821 508 539 13, +48 533 456485

poniedziałek - czwartek 8 - 17

piątek 8 - 14

Mówimy po polsku!