Operator maszyn CNC / giętarki (k/m)

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

15 paź 2018, 10:30

Numer referencyjny: OM/jobs.pl
Miejsce pracy: Stimpfach (90 km koło Norymbergi) (Niemcy)
Zadania:
Obsługa stołów do cięcia blachy (model Amada) lub maszyn CNC / giętarki
Programowanie maszyn
Kontrola jakości
Wymagania:
Wykształcenie zawodowe lub praktyczne doświadczenie w dziedzinie produkcji blach
Znajomość czytania rysunków oraz dobra obsługa urządzeń pomiarowych
Charakteryzuje Cię niezawodność, elastyczność oraz wytrzymałość
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie oraz regularne wyjazdy do domu
Dobrą atmosferę w pracy jakże rozmaicone zadania
Język roboczy jest Polski, znajomość języka Niemieckiego nie jest wymogiem
Grupa Schneider jest międzynarodową firmą rodzinną z siedzibą w Stimpfach. Wspólnie z naszymi siedmioma filiami wyznaczamy standardy w całej Europie w zakresie architektonicznie i fizycznie zaawansowanych elewacji. Osiągamy to dzięki znakomitym usługom inżynieryjnym i dojrzałym technicznie rozwiązaniom problemów. W naszych zakładach produkcyjnych planujemy, produkujemy i montujemy indywidualne konstrukcje okienne i fasadowe na powierzchni 60.000 m². Do naszych referencji należą jedne z najbardziej znanych kompleksów budowlanych w Europie:

+ Neo Bankside, London
+ Flughafen BBI, Berlin
+ Central Saint Giles, London
+ Pan Peninsula Towers, London

+ Hauptbahnhof, Berlin
+ BBC White City, London
+ Rolls Royce HQ, Goodwood
+ Bundeskanzleramt, Berlin

+ Arabeska, München
+ Neue Messe, Stuttgart
+ Pixel 34, Tiflis
+ Europa-Parlament, Luxembourg

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Czekamy na twoją aplikację, chętnie w języku polskim drogą mailową na E-Mail:

To prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy:
rekrutacja@schneider-fassaden.de

lub:

Gebrüder Schneider Fensterfabrik GmbH & Co. KG
d.R. Pana Duckstein
Rechenberger Strasse 7-9
74597 Stimpfach
Niemcy

Telefon +49 (0) 7967 - 151 216
Awatar użytkownika
NarkiZg
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2018, 15:59

22 lis 2018, 16:06

Witam.
Jaka stawka/wynagrodzenie ?