Personel sprzątający pomieszczenia o podwyższonych klasach c

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

15 paź 2018, 10:30

Personel sprzątający pomieszczenia o podwyższonych klasach czystości
Miejsce pracy: Frankfurt (Niemcy)

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Zostań wykwalifikowanym pracownikiem do sprzątania pomieszczeń o podwyższonej klasie czystości.

Oferujemy:
Pewne i długotrwale miejsce pracy z umową pracy na czas nieokreślony
Dobre przyuczenie do zawodu i możliwość awansu są dla nas bardzo ważne, dlatego stale inwestujemy w szkolenia dla naszych pracowników
Dzięki naszemu systemowi szkoleń praca a u nas jest idealną możliwością również dla osób bez doświadczenia

Jeśli zdecydujesz się na prace w profi- con, oferujemy ci stale miejsce pracy na czas nieokreślony z ubezpieczeniem społecznym i zdrowotnym. Płacimy za twoje szkolenie i w czasie szkolenia otrzymujesz od nas pełną pensje. Oprócz tego możesz wykorzystać swoją dotychczasowa wiedzę. Cenimy Twoje doświadczenie i wiedzę i oferujemy ci możliwości awansu.

Oferujemy wsparcie w Twojej przeprowadzce do Niemiec i przez pierwsze 3 miesiące płacimy za wygodna i pewna kwaterę.

Oczekujemy:
Świadomości w kwestiach higieny
Sumiennego i dokładnego podejścia do wykonywania obowiązków
Zdolności do pracy w miejscu dla niepalących
Komunikatywnej znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
Orientacji na jakość wykonywanych usług
Oferujemy Ci:
Długotrwale miejsce pracy w ciągle rosnącej branży
Odpowiedziane zadania
Intensywne szkolenie i wprowadzenie do zawodu w naszym centrum szkoleniowym
Regularne szkolenia i możliwość awansu
Ponadprzeciętne zarobki
Dołącz do naszego zespołu!Czekamy na twoje podanie po niemiecku lub angielsku za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.

Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.profi-con.com lub pod numerem telefonu: + 49(0)34198989110