ŚLUSARZ

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

15 paź 2018, 10:34

ŚLUSARZ

OPIS STANOWISKA PRACY:
obsługa maszyn do obróbki metalu
precyzyjne szlifowanie oraz polerowanie form metalowych
obsługa tokarki, szlifierki i wiertarki pionowej
przestrzeganie zasad BHP

WYMAGAMY:
doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na komunikacje w miejscu pracy
dobra kondycja fizyczna
OFERUJEMY:
długoterminowa umowa o prace na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
wynagrodzenie -16 € Brutto / godz.( 1750 € netto, przy 1 klasie podatkowej, 2000 € netto przy 3 klasie podatkowej)
bezpłatne zakwaterowanie
możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu
pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu
opiekę oraz wsparcie polskiego koordynatora
pomoc w załatwieniu wszelkich spraw urzędowych
Agnes Malinowska
Recruiting Consultant EU

QUIP AG
Thomas Edison Straße 5 - 7
D-52499 Baesweiler

Tel.: +49 (0)2361 486 04- 12
Mob: +49 (0)175 - 96 522 44
E-Mail: a.malinowska@quip.de
quip.de