oferta pracy: POI Operations Specialist/ Specjalista ds. POI

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
Fair Recruitment
Posty: 33
Rejestracja: 21 mar 2008, 11:28

28 mar 2008, 09:53

POI Operations Specialist/ Specjalista ds. POI

Nr ref. POISpec/27/03

Miejsce pracy: Holandia

Opis Klienta:
Naszym klientem jest światowy lider w dziedzinie cyfrowych map drogowych. Oprogramowanie firmy można znaleźć w większości urządzeń GPS sprzedawanych w Ameryce Północnej oraz Europie. Poza oprogramowanie GPS firma zajmuje się również tworzeniem rozwiązań sieciowych a także wsparciem logistyki.

Zakres obowiązków:
Zarządzanie rozwojem i utrzymaniem narzędzi DMO Field potrzebnych do przetwarzania POI na różnych etapach procesu.
Praca z państwami DMO w celu oszacowania rozkładu, zasobów oraz wymagań potrzebnych do uaktualniania POI naszgo klienta.
Zastosowanie oraz ocena w ramach konkretnych projektów.
Zapewnienie standardowego użycia modeli , narzędzi i formatów właściwych dla integracji POI z bazą danych naszego klienta.
Przeprowadzanie testów i ogólnej diagnostyki produktu w celu zapewnienia ciągłej poprawy jakości narzędzi POI.
Współpraca z krajowymi koordynatorami POI, jak również z działami: Product Management, Testing and Diagnostics, Quality Department; bliska współpracę ze specjalistami ds. integracji POI.
Współpraca przy planowaniu procesów wdrażania POI oraz wszystkich działań pobocznych.

Wymagania:
Wykształcenie na poziomie BA/BS (preferowane kierunki techniczne).
3-5 lat doświadczenia w tworzeniu i utrzymywaniu baz danych.
Rozumienie technologii NT (np. POI queue, POI matching software).
Zdolność do współpracy ze wszystkimi uczestnikami projektu.
Zdolność do przedstawiania skomplikowanych pojęć w jasny i zrozumiały dla innych sposób.
Wysokie zdolności analityczne.
Zdolność do podejmowania decyzji oraz samodzielnej pracy.
Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Mile widziana znajomość języka holenderskiego oraz innego języka europejskiego.
Gotowość do częstego podróżowania do Holandii lub USA.

Oferujemy:
Atrakcyjne zarobki
Pakiet szkoleń
Pomoc w relokacji
Praca w międzynarodowym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV w języku angielskim z zaznaczeniem numeru referencyjnego na adres: ewelina.wojnar@fr.net.pl

Prosimy o dodanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Zablokowany