Poszukujemy osób przebywających po za granicami Polski

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
Platforma Pracy
Posty: 2
Rejestracja: 10 lis 2007, 11:36

12 lis 2007, 12:31

Witam serdecznie,

Platforma Pracy - Labour Ant poszukuje osób przebywających po za granicami Polski (preferowana UK, Holandia, pozostałe kraje UE) w charakterze Współpracowników/Partnerów firmy.

Opis stanowiska:
- obsługa klientów zagranicznych

Podstawowe wymagania wobec kandydata:
- biegła znajomość języka obcego (odpowiedniego dla kraju, w którym kandydat przebywa)

Oferujemy:
- dodatkową ciekawą pracę
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji proszone są o kontakt e-mail kamilak@portalpracy.pl.
Zablokowany