Pracownik produkcji - LAMINIARZ - Belgia

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
A.Burzynska
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2017, 12:15

30 sty 2017, 12:22

Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1650 euro netto miesięcznie
Poszukujemy DOŚWIADCZONYCH FORMIERZY LAMINATU
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa
Miejsce pracy: Belgia
Praca od połowy lutego!

Wymagania
• Doświadczenie jako formierz laminatu
• Gotowość podjęcia pracy w Belgii od połowy lutego

Obowiązki

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ:

• Ręczne oraz maszynowe laminowanie poliestru
• Mieszanie i nakładanie żelkotu
• Mieszanie żywicy poliestrowej z utwardzaczem
• Ręczne nakładanie maty szklanej w formie
• Nakładanie żywicy poliestrowej, rolowanie i usuwanie „bąbelków” powietrza
• Wyjęcie detalu z formy
• Wykorzystanie technik próżniowych

Mile widziane

BĘDZIE ŚWIETNIE JEŚLI:
• Posiadasz samochód i możesz nim wyjechać do pracy
• Znasz język angielski

Oferujemy:

Polską umowę o pracę (odprowadzanie składek ZUS od 4055 PLN brutto)
• Możliwe NADGODZINY
DODATEK za eksploatację prywatnego pojazdu (jeśli zostanie zabrany na projekt)
• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach (Jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt )
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika)
• Opiekę koordynatora
• Opiekę rzecznika pracownika
• Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1650 euro netto miesięcznie
Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV na któryś z poniższych adresów lub zadzwoń pod numer 501635839 lub 515264129

agata.kulak@workexpress.pl
agnieszka.burzynska@workexpress.pl

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.
Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów
POLECAJ I ZARABIAJ
Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 300 PLN.
Zablokowany