Elektromonter/Elektryk - Szwajcaria

Oferty pracy w innych krajach
Awatar użytkownika
kalista0
Posty: 102
Rejestracja: 19 cze 2012, 23:21

11 wrz 2012, 10:09

Opis stanowiska:
Do zadań kandydata należeć będzie zakładanie instalacji elektrycznych na dużych obiektach przemysłowych.
Wynagrodzenie:
- atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do doświadczenia - między 28-34 CHF/h brutto (najlepsze stawki w Europie)
Wymagania:
- dobra / komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
- wykształcenie kierunkowe: elektryk, elektromonter,
- doświadczenie zawodowe,
- własny samochód i prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
Zapewniamy:
- umowę o pracę na warunkach szwajcarskich i opiekę podczas trwania kontraktu,
- podpisanie w Polsce, przed wyjazdem, umowy pośrednictwa pracy, w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia,
- zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (na koszt pracownika, ok. 600 - 700 CHF miesięcznie).
Dokumenty:
Prosimy o przesyłanie CV tylko w języku niemieckim, w tytule wiadomości proszę podać swoje imię i nazwisko, elektromonter lub elektryk na adres: pczerkaska@lsj.pl

LSJ AGENCJA PRACY
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
licencja 4440