Mechanik samochodowy - Norwegia | Autoryzowane warsztaty

Oferty pracy w innych krajach
Awatar użytkownika
kalista0
Posty: 102
Rejestracja: 19 cze 2012, 23:21

04 wrz 2012, 12:17

Mechanik samochodowy - Norwegia |
Pracodawca: Autoryzowane warsztaty samochodowe
Opis stanowiska:
Od 6-u lat regularnie zaopatrujemy rynek norweski w specjalistów branży motoryzacyjnej. Oferujemy najwyższe stawki na rynku, długie kontrakty z możliwością przedłużenia oraz organizujemy dla wszystkich kandydatów zakwaterowanie.

Nasi Klienci - autoryzowane warsztaty samochodowe z terenu południowo-zachodniej oraz północnej Norwegii, jak również warsztaty zajmujące się ogólną mechaniką pojazdową poszukują do swoich oddziałów wykwalifikowanych mechaników samochodowych, diagnostów, techników serwisowych oraz blacharzy porozumiewających się w języku angielskim lub norweskim w stopniu komunikatywnym, umożliwiającym swobodne porozumiewanie się.

Do głównych obowiązków osób zatrudnionych na niżej wymienionych stanowiskach będą należały: naprawy samochodów osobowych lub ciężarowych, bieżący serwis, diagnostyka komputerowa.

W szczególności poszukujemy osób na stanowiska:

samochody osobowe: (serwisy autoryzowane)
- technik/mechanik NISSAN
- technik/mechanik HONDA
- technik/mechanik HYUNDAI
- technik/mechanik VOLVO
- technik/mechanik ALFA ROMEO
- mechanik FIAT
- mechanik FORD
- mechanik SUZUKI
- mechanik BMW
- mechanik VW GROUP (z książeczką szkoleń serwisowych)
- mechanik PEUGEOT
- mechanik CITROEN
- mechanik RENAULT
- mechanik MERCEDES
- mechanicy ogólni (warsztaty zajmujące się szeroką mechaniką pojazdową)
samochody ciężarowe:
- mechanik MAN
- mechanik VOLVO
- mechanik IVECO
- mechanik SCANIA
- mechanik ogólny - samochody ciężarowe

- posiadamy również oferty pracy dla mechaników oraz blacharzy w Belgii oraz Holandii
Wynagrodzenie:
- od 180 NOK/h brutto + 10,2% dodatku urlopowego
- technicy serwisowi - od 190 NOK/h brutto + 10,2% dodatku urlopowego
- dla ekspertów (Master Technician) 210 NOK/h brutto +10,2 % dodatku urlopowego
Wymagania:
- udokumentowane doświadczenie z ww. markami (dla osób z doświadczeniem w ASO - minimum 3 lata doświadczenia)
- znajomość programu do diagnostyki komputerowej w języku angielskim lub norweskim związanej z ww. markami
- znajomość języka angielskiego lub norweskiego umożliwiająca swobodne komunikowanie się
- dobre referencje z poprzednich zakładów pracy (pisemne lub możliwość uzyskania referencji telefonicznie na potrzeby rekrutacji)
- prawo jazdy
Zapewniamy:
pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, zorganizowanie zakwaterowania, opiekę podczas trwania kontraktu, długie(minimum 1,5 roczne) kontrakty, gwarancję stałej pracy po zakończonym kontrakcie, ubezpieczenie, dodatek na dziecko, po rozpoczęciu pracy w Norwegii - bezpłatne kursy języka norweskiego.
Dokumenty:
Prosimy o przesłanie CV na adres pczerkaska@lsj.pl z dopiskiem w temacie : Mechanik Samochodowy - Norwegia - Imię i Nazwisko
LSJ AGENCJA PRACY
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
licencja 4440