Monter Rurociągów – KANADA

Oferty pracy w innych krajach
Awatar użytkownika
kalista0
Posty: 102
Rejestracja: 19 cze 2012, 23:21

24 paź 2012, 11:32

Rodzaj umowy: Umowa o prace

Wynagrodzenie: ok 35 CAD/h brutto

Opis stanowiska:
Dla naszego kanadyjskiego Klienta poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko monter rurociągów przemysłowych
Do głównych obowiązków osób zatrudnionych na wyżej wymienionym stanowisku będzie należało przygotowanie oraz montaż wszelkiego rodzaju rurociągów przemysłowych

Zapewniamy:
pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów
opiekę podczas trwania kontraktu
darmowe zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiące pobytu
ubezpieczenie zdrowotne i dodatkową opiekę medyczną
płatne urlopy oraz dodatki wakacyjne
długi kontrakt z możliwością stałej emigracji do Kanady
Wymagania:
minimum 5 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy przy montażu rurociągów
mile widziane doświadczenie za granicą
gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji pisemnych bądź telefonicznych
umiejętność obsługi komputera
komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
dyspozycyjność (możliwa praca w nadgodzinach)
prawo jazdy
Do wyjazdu do Kanady będą potrzebne między innymi:
paszport biometryczny
międzynarodowe prawo jazdy
zaświadczenie o niekaralności
Znajomość Języka: Komunikatywna znajomość j. Angielskiego

Wymagane Dokumenty: CV w języku angielskim, CV w języku polskim należy wysłać na pczerkaska@lsj.pl w temacie wiadomości wpisać : monter rusztowań – KANADA

LSJ AGENCJA PRACY
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
licencja 4440