Operator dźwigu – oferta pracy w Austrii

Oferty pracy w innych krajach
Awatar użytkownika
kalista0
Posty: 102
Rejestracja: 19 cze 2012, 23:21

24 lip 2012, 13:03

Start pracy: lipiec 2012

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało prowadzenie i obsługa maszyn budowlanych: obsługa elementów załączających i sterujących, transport elementów budowy, wykonywanie robót związanych z przemieszczaniem ziemi, przygotowywanie placu budowy (np. zabezpieczenie placu budowy, planowanie powierzchni)

Wynagrodzenie:

atrakcyjne wynagrodzenie €1850 netto/ miesiąc

Wymagania:

– dobra / komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie zawodowe
– własny samochód mile widziany
– uprawnienia do obsługi dźwigów

Zapewniamy:

- umowę o pracę na warunkach austriackich i opiekę podczas trwania kontraktu
- podpisanie w Polsce, przed wyjazdem, umowy pośrednictwa pracy, w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia
- bezpłatne zakwaterowanie

Dokumenty:
Prosimy o przesyłanie CV w j.niemieckim na adres: pczerkaska@lsj.pl . W tytule wiadomości należy wpisać : imię i nazwisko – operator dźwigu – Austria
LSJ AGENCJA PRACY
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
licencja 4440