PRACOWNIK PRODUKCJI / MAGAZYNU (produkty spożywcze)

Oferty pracy w innych krajach
Awatar użytkownika
EURO WORK
Posty: 139
Rejestracja: 02 wrz 2011, 11:07

30 mar 2016, 15:43

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI / MAGAZYNU
(produkty spożywcze)

Miejsce pracy: Wijchen
Rozpoczęcie pracy: od zaraz !
Oferta na min. 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Obowiązki:
Praca w firmie zajmującej się produkcja i dystrybucją produktów spożywczych. W zależności od działu:
- praca przy maszynie pakującej saszetki z sosami.
- układanie kartonów z gotowymi produktami na palecie.
- praca na magazynie przy kompletowaniu zamówień.

Oferujemy:
Stawki wiekowe euro brutto/h:
18 -20 lat - €6,00
21 lat – €6,38
22 lata - €7,48
23 lata i więcej - €8,80
Wysokość stawki wzrasta wraz ze stażem pracy.

Zakwaterowanie- zapewnia pracodawca, płatne przez pracownika

do 20 roku życia: pokój jednoosobowy: 89,51 euro/tygodniowo, dwuosobowy: 73,83 euro/tygodniowo, trzyosobowy: 64,59 euro/tygodniowo
21 lat: pokój jednoosobowy: 94,55 euro/tygodniowo, dwuosobowy: 78,87 euro/tydzień, pokój trzyosobowy: 67,11 euro/tygodniowo
22 lata: pokój jednoosobowy: 99,52 euro/tydzień, dwuosobowy: 83,84 euro/tygodniowo, trzyosobowy: 69,63 euro/tygodniowo
23 lata lub więcej: pokój jednoosobowy: 100 euro/tygodniowo, dwuosobowy: 93,85 euro/tygodniowo, trzyosobowy: 74,06 euro/tygodniowo,

Ubezpieczenie - zapewnia pracodawca - płatne 19,25 euro/ tydzień, niezależnie od wieku.

Praca od poniedziałku do piątku.
Ilość godzin pracy ok 38h/ tydzień, nadgodziny w zależności od tygodnia pracy.
Dojazd do pracy rowerem. (ok 5km)

Wymagania:
gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu!
mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie
mile widziana znajomość języka angielskiego – sprawdzana rozmową telefoniczną!
mile widziany numer SOFI
elastyczność co do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany)
chęć zdobycia doświadczenia zawodowego

https://system.erecruiter.pl/FormTempla ... ee08d1d2e1

Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!
Awatar użytkownika
renatka7
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2016, 22:40

19 kwie 2016, 22:44

Oferta aktualna? Mój mąż jest chętny