Pracownik Produkcji ze znajomością języka angielskiego

Oferty pracy w innych krajach
Awatar użytkownika
EURO WORK
Posty: 139
Rejestracja: 02 wrz 2011, 11:07

30 mar 2016, 15:39

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia
Rozpoczęcie Pracy : od zaraz
Ilość godzin pracy: ok. 36-40 /tydzień

Opis stanowiska pracy:
Praca w różnych zakładach i na rożnych działach.
Praca na produkcji przy pakowania artykułów.
Praca przy składaniu elektroniki.
Praca przy zbieraniu zamówień na chłodni.
Praca fizyczna przy zbijaniu palet.
Praca fizyczna przy zbieraniu papieru na ciężarówce.
Możliwość oczekiwania na prace przez kilka dni.

Oferujemy:
Stawki:
minimalna stawka – ok 8,80 euro brutto/h
maksymalna stawka – ok 10 euro brutto/h
Zakwaterowanie - 1,84 euro za każdą przepracowaną godzinę, maksymalnie 70 euro/tydzień
ubezpieczenie - zapewnia pracodawca - płatne 21,74 euro / tydzień,
praca także w weekendy
dojazd do pracy zapewniony ( do 10 kom rower, powyżej 10 km. samochód służbowy)
możliwość pracy w nadgodzinach

Wymagania:
znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym – sprawdzana rozmową z naszym konsultantem.
mile widzenia prawo jazdy kategorii B
elastyczność co do pracy w różnych zakładach.
brak przeciwwskazań do pracy w niskiej temperaturze

https://system.erecruiter.pl/FormTempla ... 5936368f25

Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!