Wsparcie - implementacja produktów - dodatkowa praca dla studentów

Oferty pracy w Aleksandrowie Łódzkim
Kontakt:

18 lis 2018, 14:09

Zakres obowiązków
• Pomoc w projektach implementacji silników
• Przygotowywanie raportów i analiz w programach Excel i Power Point
• Pomoc w przygotowaniu serii zerowej produkcji
• Obsługa systemów: SAP, Team Center, OMS
• Współpraca z działami: R&D, Inżynierów produkcji, Produkcji, Planowania, Zaopatrzenia i Rozwoju procesów

Oczekiwania
• Dyspozycyjność do pracy 20 godzin tygodniowo
• Status studenta (mile widziani studenci kierunków technicznych)
• Mile widziane doświadczenie/ praktyki w firmie produkcyjnej
• Znajomość obsługi komputera
• Znajomość języka angielskiego
• Mile widziana znajomość systemu SAP

Oferta
• Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowa o pracę tymczasową
• Możliwość skorzystania z pakietu benefitów Manpower Premium

TElefon: 600 309 043