Operator - Monter Aleksandrów Łódzki

Oferty pracy w Aleksandrowie Łódzkim
Kontakt:

18 lis 2018, 14:11

Agencja Pracy Tymczasowej W.T.S. Work Temp Service (wpis do rejestru nr 4486) dla swojego Klienta z branży produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator - Monter

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

Zadania:
Wykonywanie operacji procesu produkcyjnego (montaż) zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewnienia jego prawidłowego przebiegu.
Praca na linii produkcyjnej.
Dbanie o zgodność produktów z przyjętymi standardami jakościowymi.

Oczekiwania:
Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,
Zdolności manualne,
Podstawowa umiejętność czytania rysunków technicznych, umiejętność pracy w zespole.
Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym lub jednozmianowym od poniedziałku do piątku,
Uprawnienia na suwnice - mile widziane :)

Oferujemy:

umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie plus 40% dodatek nocny

darmowy transport z Poddębic, Zgierza, Łodzi, Ozorkowa, Pabianic oraz Konstantynowa Łódzkiego

praca w systemie 1, 2 lub 3 zmiany

pracę w międzynarodowej firmie

stabilne zatrudnienie

Telefon: 570 608 660