Kasjer/Sprzedawca

Oferty pracy w Lubinie
Kontakt:

20 lis 2018, 15:05

InterKadra​ jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kasjer

Miejsce pracy: Lubin
Numer referencyjny: KAS/1118/LUB

Zakres obowiązków:
- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
- obsługa Klientów sklepu,
- utrzymywanie czystości na miejscu pracy.

Oczekiwania:
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- pełnoletność,
- dyspozycyjność w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:
- darmowe szkolenie stanowiskowe
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- stałą opiekę koordynatora z ramienia agencji InterKadra.

Telefon: 503 102 560