Kasjer/ka w markecie budowlanym - atrakcyjne zatrudnienie

Oferty pracy w Lubinie
Kontakt:

20 lis 2018, 15:07

HR Work Force (APT 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się Agencją na rynku pośrednictwa pracy.

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia zlecenia na stanowisku Kasjer/ Kasjerka, dla naszego Klienta przy ul. Zwierzyckiego w Lubinie

Zadania na stanowisku:
- obsługa terminala płatniczego i systemu kasowego
- przyjmowanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
- rozliczanie kasetki na koniec zmiany
- utrzymanie porządku na stanowisku zatrudnienia

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
- stawkę 16,1 zł/h brutto (na rękę ZUS 12 zł/h , uczeń 14 zł/h)
- możliwość nawiązania długofalowej współpracy
- szkolenie przygotowujące do stanowiska - NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - jeśli jesteś dyspozycyjny/a i masz chęci do pracy to nadajesz się

Wymagania:
- dobra organizacja pracy własnej
- chęć i zaangażowanie do podjęcia zatrudnienia

Telefon: 725 900 865