Operator produkcji/ustawiacz maszyn

Oferty pracy w Bolesławcu
Kontakt:

21 lis 2018, 10:56

Jeśli szukasz firmy z perspektywą wieloletniego zatrudnienia, prześlij nam swoje CV - znamy takiego pracodawcę. Nasz Klient od kilkudziesięciu lat działa w branży produkującej opakowania. Pracując dla tej firmy znajdziesz stabilne zatrudnienie i ofertę socjalną na bardzo wysokim poziomie.

oferujemy

- umowa o pracę tymczasową z możliwością podpisania umowy bezpośrednio z Klientem po okresie próbnym
- okres próbny wliczany jest do staży pracy u Klienta
- atrakcyjne wynagrodzenie 3000-350 0 brutto/miesiąc z dodatkami
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
- praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość nawiązania wieloletniej współpracy
- dofinansowanie do posiłków
- dodatkowa opieka medyczna
- karta sportowa (w czasie trwania umowy o pracę tymczasową - oferta Randstad Plus)
- świadczenia socjalne (po okresie próbnym)

zadania

- obsługa poszczególnych maszyn produkcyjnych - po przyuczeniu
- kontrola produkowanych wyrobów
- prowadzenie zapisów kontroli
- aktywny udział w pracach zespołu
- naprawa usterek zgodnie z kompetencją

oczekujemy

- wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- umiejętność pracy w grupie
- dokładność, rzetelność, skrupulatność
- duża motywacja do pracy
- dyspozycyjność
- chęć pracy w systemie zmianowym (3 zmiany/4 brygady: 4 dni 2 zmiana-1 dzień wolny, 4 dni 3 zmiana- 2dni wolne, 4 dni 1 zmiana-1 dzień wolny)) - 8 godzin pracy dziennie

Telefon: 605 502 701