Lider produkcji

Oferty pracy w Dzierżoniowie
Kontakt:

21 lis 2018, 13:13

Franklin Products Limited
Since 1988 Franklin Products has been providing quality engineering, products and services to its ever-growing customer base.
Franklin Products, seat frame manufacturers and airlines each bring different expertise to the design process, but we all share one common goal - to surprise and delight the passenger by creating a harmony of aesthetics, ergonomics and technology.

Opis stanowiska:

• Bieżąca organizacja pracy oraz rozliczanie realizacji zadań w podległym zespole
• Nadzór nad terminowym i starannym wyrobem produktów
• Dbanie o podniesienie wydajności produkcji
• Dbałość o dobrą komunikację wśród pracowników
• Prawidłowe planowanie zasobów
• Przygotowanie raportów i zestawień
• Monitorowanie wydajności i jakości produkcji
• Aktywne uczestnistwo w rozwiązywaniu problemów

Oczekiwania:

• Praktyczna znajomość procesów produkcyjnych oraz zagadnień związanych z organizacją pracy na produkcji
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• Umiejętność pracy w zespole
• Samodzielność, dokładność oraz odpowiedzialność
• Znajomośc pakietu Ms Office (Excel)
• Umiejętnośc czytania rysunku technicznego
• Znajomośc języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie
• możliwości rozwoju
• praca w międzynarodowej organizacji

Telefon: 48 74 66 70 640