Praca Wrocław Operator wózka widłowego w Amazon

Oferty pracy we Wrocławiu
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

13 gru 2018, 20:00

Jeśli szukasz pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem, licznymi benefitami i bezpłatnym transportem, mamy dla Ciebie świetną ofertę zatrudnienia. Dla naszego Klienta, firmy Amazon Fulfillment, poszukujemy osób na stanowisko pracownik magazynowy - operator wózka widłowego.
Dołącz, zostań i rozwijaj się w Amazon!

oferujemy

- stawkę godzinową 18,50 zł brutto/h + system premiowy do 15%
- zatrudnienie w oparciu o umowę kodeksową bezpośrednio przez Amazon
- liczne benefity i dofinansowania do szkoleń
- perspektywę długofalowej współpracy i rozwoju zawodowego
- profesjonalne szkolenie wprowadzające
- bezpłatny transport pracowniczy
- 26 dni urlopu wypoczynkowego bez względu na Twój udokumentowany staż pracy

zadania

- rozkładanie towarów na półki magazynu
- załadunek i rozładunek przesyłek
- sortowanie i kompletacja towaru
- pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
- praca przy użyciu skanera ręcznego i wózka widłowego

oczekujemy

- motywacji do rozwoju zawodowego jako operator wózka widłowego
- gotowości do pracy w systemie zmianowym - praca na 2 zmiany (dzienna i nocna)
- dobrej kondycji fizyczna
- sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
- przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy
- mile widziane doświadczenie w pracy z komputerem

Brzmi ciekawie? Zaaplikuj, zadzwoń lub wyślij sms o treści 'OWW' na nr 224 544 444 - skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o tej ofercie.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47