Amazon Wrocław praca - Specjalista ds. Marketplace

Oferty pracy we Wrocławiu
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

13 gru 2018, 20:02

Carpeto Sp z o.o. to producent z branży wyposażenia wnętrz, który aktywnie działa w e-commerce. Wszyscy pracujemy zdalnie więc każdy z nas może wykonywać swoją pracę z dowolnego miejsca na świecie. Wychodzimy z założenia, że sam najlepiej zorganizujesz swój czas tak efektywnie wykonywać swoje obowiązki.

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Marketplace

Zakres obowiązków:
• wystawianie i zarządzanie sprzedażą na amazon, ebay i cdiscount oraz wszystkich popularnych serwisów sprzedażowych w Europie ( bez obsługi klienta )
• przygotowanie, optymalizacja i dbanie o jakość opisów pod kątem SEO ( we współpracy z copywriterami z Niemiec, Francji, Włoch, UK, Hiszpanii oraz USA )
• działania marketingowe dostosowane do kanału sprzedaży, m.in.: tworzenie i optymalizacja kampanii PPC na Amazon,
• porządkowanie aktualnej oferty, przygotowanie plików do importu produktów i aktualizacje pod kątem najnowszych wytycznych,
• analiza wyników sprzedaży i planowanie odpowiednich działań w celu zwiększenia jej efektywności,
• wdrażanie nowych rozwiązań,

Oczekujemy od Ciebie:

• minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
• wiedzy z zakresu e-commerce Amazon, eBay, PPC, SEO
• zaangażowania, otwartego umysłu i chęci do nauki,
• samodzielności i zdolności analitycznego myślenia,
• umiejętności organizacji pracy własnej,

• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
• doskonałej obsługi Microsoft Excel,
• poznasz wrażliwe dane więc wymagamy umowy gwarantującej zachowanie poufności,

Oferujemy:
• rozliczanie na zasadach B2B, comiesięczna faktura VAT
• brak ograniczeń lokalizacyjnych, praca zdalna
• swoboda i elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym ( warunek konieczny ) w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

słowa kluczowe które powinieneś znać:
eBay, Amazon, A9, CDiscount, Real, SEO, Rakuten, PPC, Ads,