SKARGA

Obowiązki pracownika i pracodawcy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
laka90
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2012, 19:05

02 lis 2012, 19:22

Witam, jestem pracownikiem pewnej agencji pracy przez która zostalam zatrudniona w zakladzie X, pracowalam az do dzisiaj na zmianach nocnych po 12h, problem jest taki iz bylam tylko pracownikiem agencyjnym i moja praca polegala na wspolpracy z pracownikiem kontraktowym i tu pojawil sie problem... zostalam wykorzystywana na kazdym kroku, musialam ( zeby nie stracic pracy) objac wiekszosc obowiazków mojego "partnera", niestety kiedy sie zbuntowalam i grzecznie powiedzialam ze nie bede tego robic zaczelo sie ponizanie w pracy i podnoszenie norm azeby bylo mi ciezej... "partner" potrafil sie do nie nie odzywac przez 3 tyg, lekcewazyc mnie i wyzywac. Sprawe oczywiscie zglosilam do teamleadera, ktory byl swiadkiem tego zachowania i nie przynioslo to rezultatów, nastepnie udalam sie do menagera zmiany nocnej który zapewnil mnie iz nie bede juz musiala z "partnerem" pracowac. niestety nastepnego dnia znow musialam pracowac z panem Y i sie zwolnilam. cale szefostwo przyklaskuje wykorzystywaniu pracowników z agencji, skoro nie zareagowalo. Czy moge cos z tym zrobic? nie uzyskalam zadnych przeprosin. Gdzie i czy w ogole moge zlozyc jakas skarge? dziekuje:)
Awatar użytkownika
nataliakl
Posty: 74
Rejestracja: 27 lis 2013, 14:08

16 sty 2014, 11:23

Chyba jedynie do Państwowej Inspekcji Pracy. Powodzenia!
Awatar użytkownika
marzenka.o
Posty: 236
Rejestracja: 10 sty 2014, 16:30

03 mar 2014, 08:30

Zapewne skarga już dawno poszła ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakłady pracy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa