Tecnocasa- praca

Obowiązki pracownika i pracodawcy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:46

27 sie 2015, 17:20

Witam, interesuje mnie praca w biurze nieruchomości, mieszkam w Krakowie. Widziałam, że dużo ludzi stara się o pracę w biurze nieruchomości Tecnocasa, podobno mają tam dobre zarobki i możliwość awansu po dwóch latach i że jak wyrobisz sobie dobrą opinię to z poleceń możesz zarabiać spore pieniądze. Czy ktoś z Was tam pracował i ma jakieś doświadczenia i opinie na ten temat?
Awatar użytkownika
agata407
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2015, 20:47

24 wrz 2015, 20:48

Potwierdzam, dużo zmieniło się odkąd jest nowy właściciel, teraz praca tam jest przyjemniejsza. Dalej masz podstawę plus prowizję od sprzedanych mieszkań, idzie dobrze zarobić, wystarczy się postarać. Poza tym, jeżeli nie pracowałeś nigdy w tej branży to o nic się nie martw na zapas, udasz się na szkolenie gdzie wszystko Ci dokładnie wyjaśnią i wytłumaczą, radzę słuchać bo mówią naprawdę przydatne informacje. Zaufanie klienta to podstawa, jeżeli umiesz rozmawiać z ludźmi zyskasz je znacznie szybciej dzięki czemu sprzedaż lepiej pójdzie. Jeżeli spodoba Ci się ta praca możesz awansować, ale to po jakiś 2 latach. Na atmosferę w pracy nie ma co narzekać, ludzie są wyrozumiali, pomagają gdy masz jakiś problem. Ogólnie dobra praca, godna uwagi :)
Awatar użytkownika
HelenaO
Posty: 3
Rejestracja: 26 paź 2015, 20:43

09 lis 2015, 19:26

Ja pracuję tam od niedawna i póki co, nie narzekam :) Oczywiście teraz to głównie szkolenia, ale są bardzo ciekawe, powoli też przyzwyczajam się do miejsca pracy i nowych obowiązków. Jestem świeżo po studiach więc nie mam jeszcze doświadczenia, ale koledzy i koleżanki z pracy starają się mi pomóc gdy czegoś nie wiem i dzielą się swoim doświadczeniem więc myślę, że szybko się zaaklimatyzuję.
Awatar użytkownika
Xuore
Posty: 5
Rejestracja: 02 lut 2016, 21:30

04 lut 2016, 16:15

Dają tam świetne szkolenia, na które warto chodzić
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakłady pracy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa