Jak odzyskać odszkodowanie?

Przepisy prawne dotyczące Kodeksu Pracy - obowiązki i prawa pracownika, bezpieczeństwa i higieny w pracy, inne
Awatar użytkownika
Tango
Posty: 75
Rejestracja: 07 lip 2017, 18:11

13 maja 2018, 19:17

Jesli chodzi o odzyskanie odszkodowania to niestety często trzeba skierować sprawę na drogę sądową. U nas w rodzinie będzie chyba zakładana sprawa za wywłaszczenie nieruchomości. Szukam informacji na ten temat aby dobrze przygotowac się do sprawy. Tego typu odszkodowania jasno opisane sa na blogu ktmh.pl/odszkodowanie-za-wywlaszczona-nieruchomosc/ . Tak czy inaczej chyba będziemy musieli skorzystać z pomocy prawnika, bo wiadomo jak to jest w sądzie.
Awatar użytkownika
dusia
Posty: 78
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:44

30 maja 2018, 20:04

Ja także od siebie mogę polecić specjalistów - prawników z odszkodowania123.pl/odszkodowanie-w-innych-sprawach .Bo posiadają duże doświadczenie w takich sprawach dzięki temu wiemy że naszą sprawą zajmuje się profesjonalista. Pomoże nam to zaoszczędzić nerwów i zapewni spokój bo wiemy że jesteśmy w dobrych rękach.
Awatar użytkownika
jastrząb
Posty: 19
Rejestracja: 24 sty 2018, 15:10

06 cze 2018, 07:03

oo dusia ja korzystałem z pomocy firmy odszkodowania123 i też mam o nich jak najlepsze zdanie. Są przede wszystkim bardzo skuteczni a przecież w takich sprawach najbardziej liczy się efekt :) Dodatkowo kontakt z doradcą bezproblemowy i stały, byłem na bieżąco informowany o każdym postępie w sprawie.
Awatar użytkownika
mejla22
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2018, 10:05

19 cze 2018, 10:10

Jeśli chodzi o ubezpieczenie komunikacyjne, fajnie jest to opisane na necie
Awatar użytkownika
ramona
Posty: 21
Rejestracja: 03 maja 2017, 21:52

21 cze 2018, 23:32

vicky195 pisze:Jak odzyskać odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej, która znacznie je zaniża? Macie jakieś porady?
Jeśli mowa o odszkodowaniu z OC sprawy w wyniku wypadku samochodowego to albo odwołanie we własnym zakresie, albo prawnik albo firma skupująca odszkodowania. Ja skorzystałam z tej ostatniej opcji i uważam, że najlepiej zrobiłam. Nie bawiłam się z papierologię tylko przedzwoniłam do ludzi z Economist , macie telefon 882 000 883 i na zasadzie cesji pełne odszkodowanie przeszło na nich a ja dostałam odpowiednią kwotę na konto. Zero stresu, cieszę się że tak fajnie udało mi się tę sprawę załatwić
Awatar użytkownika
altika
Posty: 3
Rejestracja: 05 gru 2017, 13:04

18 paź 2018, 10:33

Jeżeli chcecie więcej się dowiedzieć na temat odszkodowania z tytułu wypadku komunikacyjnego to zajrzyjcie na Auxilia . Dowiecie że jakie są etapy postępowania , do kogo zgłosić swoje roszczenia i co zrobić gdy roszczenie nie zostanie uznane.
Awatar użytkownika
takecare
Posty: 6
Rejestracja: 20 cze 2018, 15:04
Lokalizacja: Kielce

29 sty 2019, 11:02

możesz sama próbować pisać odwołania lub np. skorzystać z odkupu odszkodowania np tutaj http://www.take-care.com.pl albo tutaj http://www.doplaty-do-odszkodowania.pl/
Awatar użytkownika
rysieallo
Posty: 13
Rejestracja: 31 sty 2020, 16:58
Lokalizacja: Wrocław

25 lut 2020, 18:04

Ciężko odzyskać odszkodowanie w postępowaniu sądowym, mało kogo stać na coś takiego. Może da radę kogoś ze znajomego zmobilizować aby polecił ci jakiegoś adwokata.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie prawo i księgowość”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa