Forum na sprzedaż

dziecko i zakupy

Przepisy prawne dotyczące Kodeksu Pracy - obowiązki i prawa pracownika, bezpieczeństwa i higieny w pracy, inne

dziecko i zakupy

Postautor: Ariel23 » 01 gru 2017, 13:26

Posiadacie małe dziecko i szukacie niezłego sklepu internetowego z ubraniami dla niemowląt, chcecie zrobić wyprawka dla noworodka ubranka ? Jeśli tak to koniecznie zapoznajcie się z najnowszą ofertą sklepu internetowego Szafa Bobasa gdzie zakupicie dobrej jakości śpioszki dziecięce w genialnych cenach, skorzystajcie z promocji póki jest takowa okazja !
Ariel23

Re: dziecko i zakupy

Postautor: sowa » 29 maja 2018, 12:04

Jeśli chodzi o wyprawkę dla noworodków to bardzo przydatnym jej elementem może się też okazać barierka ochronna do łóżka. Szczególnie przyda się tym, którzy planują spać z dzieckiem w jednym łóżku. Taka barierka przede wszystkim ochroni dziecko przed upadkiem z łóżka.
sowa

Postautor: ewabielen » 05 cze 2018, 8:31

Chciałabym znaleźć buciki dla synka koleżanki, ale nie wiem jak je wybrać. Znalazłam wpis https://babychic.pl/jak-wybrac-pierwsze-buciki-dla-dziecka-co-jest-wazne/ z wskazówkami, ale może macie jeszcze inne spostrzeżenia, które ułatwią wybór?
ewabielen

Postautor: Roban » 01 lip 2018, 22:47

Według mnie najlepsze ubranka mają na https://malani.pl/13-chlopiec :) I to pod wieloma względami. Po pierwsze ubrania są naprawdę dobrej jakości i dzięki temu moje chłopaki zawsze czują się wygodnie :) A ceny też są naprawdę fajne, więc można poszaleć :) Wybór jest spory, każdy znajdzie coś dla siebie i nawet mój najstarszy (bardzo wybredny) syn zawsze sobie coś upatrzy :D
Roban

Postautor: kramir » 05 lip 2018, 19:22

Hej! Poszukuję właśnie przetestowanego sklepu internetowego z ciuchami. W necie jest tyle różnego rodzaju porad i opcji, iż aż z trudem jest się na coś zdecydować. Czy Waszym zdaniem na przykład kąpielówki męskie przezroczyste to odpowiedni wybór?. Posiadacie w tym przedmiocie jakieś zdanie.
kramir

Postautor: Antoska55 » 06 sie 2018, 19:08

No dziecko potrafi dobrze wyczyścić portfel. I to jak dobrze przemyślicie policzycie, to nie ważne w jakim jest wieku, zawsze generuje duże koszty, no ale kto o takich rzeczach myśli. Takich rzeczy się nie robi, bo przez to na pewno nikt nie decydowałby się na dzieci :) Jak będziecie robić zakupy dla dzieci to najlepiej postawić na zakupy w sieci:) Najlepiej zobacz w sklepie Nodik szeroki wybór akcesoriów dla dzieci, a i także dla świeżo upieczonych matek. Te oczywiście też potrzebują np. specjalne bielizny, czy też laktatorów i na pewno elektronicznej niani. Ja bez tego sobie nie wyobrażam pilnowania moich dzieci
Antoska55

Postautor: ewabielen » 13 sie 2018, 14:57

Gdy byłam dzieckiem marzyłam o tym, żeby dostać instrument, chciałam się uczyć gry na skrzypcach, niestety finalnie się nie udało. Teraz spełniam marzenie siostrzenicy i troszkę swoje :) Nawet znalazłam artykuł gdzie są porady, jaki instrument wybrać, może przyda się się wam taka informacja? Na czym graja wasze dzieci, chcą czy wolą sport?
ewabielen

Postautor: Roban » 13 sie 2018, 20:36

Czy są tu jakieś mamy, które robią zakupy przez internet dla swoich dzieci? Jestem mamą niemowlęcia i zastanawiam się nad zakupem produktów od Philips'a. https://www.philips.pl/c-m-mo/butelki-i-smoczki-dla-niemowlat zastanawiam się nad butelką dla niemowlaka. Co o niej sądzicie?
Roban

Wróć do Polskie prawo