Forum na sprzedaż

Rozwód - jakiego adwokata wybrać?

Przepisy prawne dotyczące Kodeksu Pracy - obowiązki i prawa pracownika, bezpieczeństwa i higieny w pracy, inne

Rozwód - jakiego adwokata wybrać?

Postautor: maja123 » 25 lut 2018, 1:09

Czy moglibyście polecić mi dobrego adwokata rozwodowego z Warszawy, który pomógłby mi rozstać się z moim mężem i wywalczyć dla mnie uczciwy podział majątku? Sama zapewne nie podołam...
maja123

Re: Rozwód - jakiego adwokata wybrać?

Postautor: ewelina546 » 25 lut 2018, 20:55

Bardzo przydatne wpisy ma Kancelaria Cejrowski z Tczewa, w Trójmieście uznana za jedna z lepszych, można im zaufać bo doprowadza każda sprawę do końca zwykle z korzyścią dla klienta. To jak wybierać prawnika tez znajdziesz w ich publikacjach.
ewelina546

Postautor: alaklara » 15 mar 2018, 0:58

Przede mną trudna sprawa rozwodowa i podział majątku, także szukam skutecznego adwokata, najlepiej z Krakowa, ale niekoniecznie.
alaklara

Postautor: gloria08 » 19 mar 2018, 19:03

Popytaj znajomych, takie rekomendacje są najbardziej wiarygodne. Nie warto też brać pod uwagę wyłącznie cenę usługi.
gloria08

Postautor: arlas » 22 mar 2018, 23:57

Rzeczywiście nie warto decydować się w ciemno, najlepiej skorzystać z uslug kogoś poleconego. Ja miałem okazję współpracować z Panem mec Słomką, bardzo kompetentny adwokat, skuteczny przede wszystkim, co jest w sumie najwazniejsze. On sie specjalizuje w prawie cywilnym, ma spore doświadczenie. Jakbys byla zainteresowana to podaje jego stronę www http://adwokatslomka.pl tam znajdziesz więcej info.
arlas

Postautor: alaklara » 27 mar 2018, 14:17

arlas pisze:Rzeczywiście nie warto decydować się w ciemno, najlepiej skorzystać z uslug kogoś poleconego. Ja miałem okazję współpracować z Panem mec Słomką, bardzo kompetentny adwokat, skuteczny przede wszystkim, co jest w sumie najwazniejsze. On sie specjalizuje w prawie cywilnym, ma spore doświadczenie. Jakbys byla zainteresowana to podaje jego stronę www http://adwokatslomka.pl tam znajdziesz więcej info.

Dzięki, sprawdzę co to za kancelaria jest :)
alaklara

Postautor: terefix » 28 mar 2018, 8:58

Polecam zapoznać się z ofertą http://adwokacitytko.pl. Znajdziesz tam bardzo dobrych adwokatów, którzy pomogą Ci przejść przez ten trudny okres w życiu. Warto też zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy psychologa.
terefix

Postautor: rakanisz » 31 mar 2018, 15:16

Prawnicy są z Wrocławia http://holdingprawny.pl/ ale chyba operują na cały kraj. Polecam ich, jedno z nich prowadziło sprawę rozwodową mojej siostry. Bardzo „brudną” dodajmy. Roznieśli typka.
rakanisz

Postautor: GrzegorzAE » 31 mar 2018, 15:45

Zawsze pytam o zdanie rodziny w tych sprawach. Często są w stanie doradzić coś dobrego.
GrzegorzAE

Postautor: Linda23 » 04 kwie 2018, 19:31

Niestety jeśli w grę wchodzi podział majątku to lepiej wynająć dobrego prawnika. Oni mają z takimi sprawami do czynienia na co dzień i wiedzą w jaki sposób takie sprawy prowadzić, żeby wywalczyć jak najkorzystniejsze warunki. Tutaj - www.adwokat-radom.net.pl/ znajdziecie wykwalifikowanych radców prawnych, którzy na pewno powiedzą Wam jak taka sprawa będzie przebiegała i na co możecie liczyć. W ten sposób nastawicie się odpowiednio i będziecie wiedzieć czego się spodziewać.
Linda23

Następna

Wróć do Polskie prawo