Forum na sprzedaż

Porady prawne

Przepisy prawne dotyczące Kodeksu Pracy - obowiązki i prawa pracownika, bezpieczeństwa i higieny w pracy, inne

Re: Porady prawne

Postautor: Cec3 » 06 paź 2016, 16:01

sprawdz na googlach napewno cos znajdziesz
Cec3

Postautor: Gama » 06 paź 2016, 18:05

napewno na necie cos ogarniesz
Gama

Postautor: andrecourt » 19 paź 2016, 16:21

W większych miastach bywają akcje pro publico bono, gdzie poradę prawną można dostać za darmo. Warto śledzić informacje prasowe aby ustalić która kancelaria w waszym mieście bierze udział w takim przedsięwzięciu.
andrecourt

Postautor: aniaola37 » 04 gru 2016, 13:55

Ja osobiście mam swoją sprawdzoną kancelarię, z której usług korzystam :) Jeśli chcecie kontakt, to znajdziecie go na: http://mkp-legal.pl/polisolokaty
aniaola37

Postautor: keneho » 14 gru 2016, 1:48

Dla osób potrzebujących porad prawnych w sprawie polisolokat, to moim zdaniem ta kancelaria polisolokaty.com będzie najlepsza. Wiem że pomogli wielu osobom odzyskać środki co może nie jest nałatwiejsze ale z dobrą grupą prawników sprawa jest stosunkowo pewna do wygrania. Mój chrzestny dał się naciągnąć i też skorzystał z ich porad i wiem że jest zadowolony z wyniku sprawy
keneho

Postautor: adamowski_j » 16 sty 2017, 16:48

Wszelkie porady prawne można uzyskać też w necie. Bardzo wygodna forma kontaktu z prawnikiem, forma, która staje się popularna i sprawdzalna. Chociażby portal http://www.lexagit.pl/ który poza możliwością porad oline ma bogaty serwis informacyjno - prawny. Na bieżąco publikowane ustawy i nowelizacje przepisów prawa cywilnego, gospodarczego i najbardziej teraz interesującego nas prawa podatkowego. Często szukamy informacji daleko zapominając, że możemy ją uzyskać na miejscu, nie wychodząc z domu.
adamowski_j

Postautor: harmonia » 17 sty 2017, 10:46

Warto szukać porad prawnych oraz samemu dowiadywać się o zmianach jakie zachodzą w naszym prawie. Na ten przykład warto poczytać chociażby o obowiązujących obecnie nowych zasadach przy umowach zlecenie w 2017 roku czytając na poradnikowy.net/umowa-zlecenie-stawka-godzinowa-w-2017-roku/, a zmiany te są już działają, więc każdy pracodawca powinien się z nimi zapoznać, a pracownik zresztą również, żeby wiedzieć, co i jak.
harmonia

Postautor: porki » 14 lut 2017, 11:19

Jak chodzi o Wrocław to możesz skorzystać z kancelarii: http://adwokat-wroclaw.eu/ przynajmniej jak chodzi o sprawy cywilne czy rodzinne. Na stronie www masz zresztą listę specjalizacji.
porki

Postautor: vicky195 » 04 mar 2017, 15:13

Jeśli sprawa nie jest skomplikowana, to porady warto poszukać przez internet - wielu adwokatów i prawników udziela porad w sieci. W przypadku poważniejszej sprawy lepiej jednak udać się do specjalisty osobiście - na szczęście takich nie brakuje, choć znalezienie takiego z rozsądnymi stawkami jest już trudniejsze. Zerknijcie na https://www.adwokat-riedel.pl jeśli potzrebuje pomocy prawnej w woj. śląskim - specjalizują się w prawie karnym i rodzinnym, oraz rozwodach.
vicky195

Postautor: aniaola37 » 21 mar 2017, 10:59

Również myślę, że przy mało skomplikowanych sprawach można spróbować dogadać lub poszukać jakichś wskazówek prawnych, np. na forach. Jednak przy trudniejszych sprawach polecam skorzystanie z usług profesjonalistów. Dla mojej znajomej bardzo dobrze sprawę poprowadziła kancelaria Sosnowiec .
aniaola37

PoprzedniaNastępna

Wróć do Polskie prawo